Výškové práce

Instalace bannerů a reklamních plachet​

Hrotový, síťový a lankový systém, ochrana proti ptactvu

Každé zakázce přistupujeme s nadšením a radostí

Ke každému zákazníkovi a ke každé zakázce přistupujeme s nadšením a radostí. Výškové práce nás baví a práce z lana je opravdu naším koníčkem. Snažíme se vždy vyhovět individuálním přáním a požadavkům, nezapomínáme na přátelský jednání a spolehlivý přístup. Máme dlouholeté zkušenosti z České republiky i ze zahraničí.

Provádíme nejen standardní výškové práce, ale také se zaměřujeme na specializovanou činnost. Mezi takovou patří například montáž a revize hromosvodů a elektrického zařízení. K tomuto všemu máte samozřejmě oprávnění a disponujeme patřičným povolením a vyhláškou.

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a rádi vám zodpovíme veškeré dotazy a poradíme. Po domluvě k vám přijedeme a po přesném zaměření zpracujeme cenovou kalkulaci.

Práce z lana je naším koníčkem

Něco navíc

Jsme certifikovanou firmou, která může provádět nátěry Caparol.

Kvalita a detail

Naše práce nás baví a je našim koníčkem. Potrpíme si na kvalitu a skvěle odvedenou práci.

Přímo na míru

Velkou výhodou je také záruka na dílo až 12 let, podle typu barvy, kterou poskytuje přímo firma Caparol.

Přinášíme vám tyto výhody

Mezi naše velké výhody patří individuální přístup a maximální preciznost a kvalita práce. Samozřejmostí je také přátelské jednání, ochota a plnění společných dohod. V současné době za sebou máme již mnoho úspěšně realizovaných projektů po celé České republice, které dokládají i reference.

Spolehlivost, kvalitní a precizní práce

Výškové práce, včetně použití vlastní techniky

Individuální domluva, přímo na míru

Zavolejte si o cenovou nabídku ZDARMA!

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a rádi vám zodpovíme veškeré dotazy a poradíme.
Čištění a mytí fasád provádíme v Brně, Praze, Olomouci a dále po celé České republice. Po domluvě k vám přijedeme a po přesném zaměření zpracujeme cenovou kalkulaci.