Portfolio

Renovace plechové střechy – Černilov, Hradec Králové

Představujeme renovaci plechové střechy, kterou jsme prováděli v letních měsících roku 2017 nedalo Hradce Králové. Starý nátěr krytiny dalece překonal svojí životnost a v některých místech se začala projevovat koroze. Barvu nátěru jsme volili s ohledem na to, že majitel stavby měl ve stejné barvě zakoupenou krytinu Satjam, která měla přijít na kryté stání pro automobil.


Renovace taškové střechy – Lázně Bělohrad

V případě této realizace jsme prováděli kompletní renovaci taškové střechy. Základem byla silně znečištěná Alpská taška Bramac, která má hrubou povrchovou úpravu, aby z ní nesjížděl sníh. Současně se ale v jejím případě dobře daří mechům, což je vidět na fotografiích níže. V první fázi jsme střechu důkladně očistili od nečistot a vegetace, vyměnili jsme izolaci kolem komínů, poškozené tašky a provedli nástřik barvou s přimíchaným fungicidem, který zabraňuje opětovnému růstu mechů a lišejníků. Nástřik jsme provedli ve dvou vrstvách. Nástřik barvou bohužel nemáme zdokumentovaný, avšak v případě zájmu se vám pokusíme fotografie zprostředkovat.


Renovace eternitové střechy – okres Břeclav

Renovace eternitové střechy z léta roku 2017 v okrese Břeclav. Původní krytina byla průměrně znečištěná a porostlá vegetací, avšak jednotlivé šablony byly po mechanické stránce ve vynikající kondici. Střecha byla pro provedení renovace a nátěru v ideálním stavu. Po očištění vysokotlakou myčkou jsme zbrousili také zkorodované části klempířských prvků jako jsou vikýře a nanesli na daná místa základní nátěr. Následovala penetrace krytiny a nástřik barvou ve dvou vrstvách.


Čištění taškové střechy – Hradec Králové

Realizace z roku 2017, při které jsme očistili taškovou krytinu pomocí vysokotlaké myčky a dále betonovou zámkovou dlažbu, která byla v okolí rodinného domu. Zákazník si naše služby vybral v souvislosti s pracemi, které naše společnost prováděla v sousedství.


Čištění fasády panelového domu Tišnov

Čištění a ošetření fasády panelového domu v Tišnově proběhlo v druhé polovině roku 2018. Dům byl značně znečištěn a na pohled nevypadal zdravě. Celkem bylo umyto 550m² a následně nanesen ochranný nástřik.


Čištění a nátěr střechy Hydroizolačním nátěrem Brno-Bystrc

Čištění a nátěr střechy Hydroizolačním nátěrem v Brně-Bystrci přináší revoluční opravu případných prasklin a puklin ve stávající asfaltové krytině. Hydroizolačním nátěr dále zaručuje snižování teploty v domě a méně nahřívání střechy díky odrazovému efektu a bílé barvě.


Čištění fasády panelového domu Olomouc

Čištění a prevence panelového domu v Olomouci. Očištěno celkem 1400m2 a nanesen ochranný nástřik proti znovutvorbě.


Čištění fasády panelového domu Valtice

Čištění a ošetření fasády panelového domu v krásném městě Valtice proběhlo v roce 2019. Dům byl značně znečištěn a na pohled nevypadal zdravě. Celkem bylo umyto 1100m² a následně nanesen ochranný nástřik.


Čištění a ochrana fasády Šenov u Nového Jičína

Čištění a ochrana fasády v Šenově u Nového Jičína. Celkem umyto 620m2.