MYTÍ A ČIŠTĚNÍ FASÁD

Zabýváme se profesionálním mytím a čištěním fasád

Profesionální čištění fasád umožní šetrnou formou odstranit veškeré atmosférické nečistoty, prach, graffity a nečistoty z kyselých dešťů. Objednejte si u nás mytí fasád a dejte své fasádě nový vzhled!

Pečujte o svou fasádu

Fasáda, která je zarostlá od lišejníku, řas, plísní, nebo je pokryta vrstvou atmosférických nečistot, nepůsobí hezkým dojmem.

Revitalizace fasád provádíme pomocí speciálních čisticích prostředků na konkrétní nečistotu a WAP technologií. Naši odborní zaměstnanci pracují i na výškových budovách. Kromě samotného čištění fasád provádíme také nátěry fasád, nátěry fasád z plošin, renovace fasády a revitalizace fasád.

Specializujeme se na:

  • čištění fasády od atmosférických nečistot
  • čištění fasády od lišejníků, řas, plísní a hub
  • aplikujeme ochranné, hydrofobní a zpevňovací nátěry
  • aplikujeme fasádní probarvené hmoty

Jak provádíme čištění fasád

Pro čištění fasád používáme šetrnou technologii na bázi fungicidních čisticích prostředků, které necháme působit 30 minut a následně fasádu opláchneme nízkým tlakem vody spolu se saponátem. Saponát napomůže odstranit zbývající nečistoty, špínu a mastnotu na fasádě. Konečné čištění vodou dochází k neutralizaci fasády, která je připravena na další ochranné nátěry.

Proč je důležité čistit fasádu?

Péče o fasádu je pro nemovitost velmi důležitá. Důvodů je hned několik. Prvním z nich je samozřejmě estetický vzhled domu. Kdo by nechtěl mít nejkrásnější dům v ulici?

Dalším důvodem je životnost. Při pravidelném mytí fasád zamezíte působení nejrůznějších atmosférických vlivů, které fasádu znečistí a mechanicky poškodí. Fasáda přestane být odolná vůči vlhkosti.

Pravidelná hygiena pomáhá odstranit veškeré vegetace, které se šíří vzduchem a jsou rizikem pro ostatní domy.

Aplikace ochranných nátěrů

Po pečlivém umytí fasády vyplyne na povrch strukturální i mechanické poškození fasády. Pokud je fasáda značně poškozena, nebo je narušená její barevnost, je na čase zvážit nový nátěr. Pro nátěry fasád používáme barvy nové generace s vysoce jakostními silikonovými pryskyřicemi. Jejich aplikace je rychlá a efektivní po mnoho let. Fasádní nátěry lze použít univerzálně na organické i minerální povrchy.

S realizací čištění fasád a aplikací nátěrů fasád máme mnohaleté zkušenosti, realizujeme malé i velké zakázky v Praze i Brně.

Zajišťujeme čištění a mytí fasád v Praze a Brně

Hledáte levné čištění fasád? Objednejte si naši profesionální firmu, zabývající se čištěním fasád, nátěry fasád, nátěry fasád panelových domů a revitalizací fasád. Specializujeme se na nátěry fasád v Praze, revitalizaci fasád v Praze a Brně i nátěry fasád z plošin.

Zavolejte si o cenovou nabídku ZDARMA!

Snažíme se přistupovat ke každé zakázce individuálně a rádi s Vámi budeme vše řešit osobně.

Čištění fasád a mytí fasád provádíme v Brně, Praze, Olomouci a dále po celé České republice!
Dojedeme k Vám ZDARMA a po přesném zaměření zpracujeme cenovou nabídku.

Chraňte Vaše zdraví!

Používáme účinné přípravky s fungicidními přísadami, které dokáží plísně a škodlivé mikroorganismy likvidovat, což znamená, že aplikací těchto prostředků dokážeme uvést fasádu do původního „zdravého” stavu a nebude Vám hrozit žádné nebezpečí.

Bydlete v čistém!

Organické a atmosférické nečistoty vytvářejí na povrchu objektů povlak, který nelze umýt pouze vodou, proto pro čištění fasád využíváme speciální čisticí prostředky, které jsou určeny pro všechny typy fasád. Lhůta pro čištění fasády je 2 – 5 let dle množství exhalací, polétavého prachu v ovzduší a stupně znečištění.

Postup při čištění a ochraně fasády

1. NANESENÍ PŘÍPRAVKU

Naneseme speciální fungicidní přípravek, který zničí všechny zárodky plísní, mechů a hub. Dále fasádu řádně odmastíme

2. ODSTRANĚNÍ NEČISTOT

Odumřelé plísně, řasy a atmosferické nečistoty odstraníme z fasády vysokotlakým čističem

3.OPRAVA ZÁVAD

Opravíme případné vady na fasádě jako jsou odlupující se špalety, díry po ptactvu apod.

4.OCHRANNÝ NÁTĚR

Naneseme ochranný nátěr proti znovutvorbě plísním a řasám

5.DLOUHODOBÁ OCHRANA

Naneseme hydroizolační nátěr proti nasákavosti fasády