čištění a nátěry střech

Čištění fasád od atmosférických nečistot​

Čištění fasády od lišejníků, řas, plísní a hub​

Aplikace ochranné a hydrofobní impregnace​

Jak provádíme čištění fasád

Máte starší dům a chcete, aby vypadal zase jako nový? Případně vás na fasádě trápí lišejníky, řasy nebo plísně? I s tímto probléme si dokážeme poradit, na čištění fasád používáme fungicidní čisticí prostředky. Ty necháme působit 30 minut a následně fasádu opláchneme nízkým tlakem vody. Konečné čištění vodou dochází k neutralizaci fasády, která je připravena na další ochranné nátěry.

Proč je důležité čistit fasádu?

Jedním z hlavních důvodů, proč čistit fasádu je její životnost. Při pravidelném mytí fasád zamezíte působení nejrůznějších atmosférických vlivů, které fasádu postupem času znečišťují a mechanicky poškozují. Následně fasáda přestane být odolná vůči vlhkosti. Pravidelné čištění fasády navíc pomáhá odstranit veškeré vegetace, které se šíří vzduchem a jsou rizikem pro ostatní domy. Čištěním se zbavíte také lišejníků, mechů a plísní, které nemovitost znečišťují a navíc mohou být i zdravotně závadné.

Ochrana pro vaše zdraví!

Při práci používáme účinné přípravky s fungicidními přísadami, které likvidují plísně a škodlivé mikroorganismy. Nanesením těchto přípravků dokážeme uvést fasádu do původního „zdravého” a čistého stavu. Vyhnete se tak zdravotním problémům a nepříjemnostem, které mohou plísně, mechy i houby na fasádě způsobit.

Bydlete v čistém!

Organické a atmosférické nečistoty vytvářejí na povrchu objektů povlak, který nelze umýt pouze vodou. Právě z toho důvodu využíváme pro čištění fasád speciální čisticí prostředky. Tyto jsou určeny pro všechny typy fasád. Fasádu je ideální čistit jednou za 2 až 5 let, a to podle množství exhalací, polétavého prachu v ovzduší a stupně znečištění.

Postup při čištění, mytí a ochraně fasády

1. NANESENÍ PŘÍPRAVKU

Nejdříve naneseme speciální fungicidní přípravek, který zničí všechny zárodky plísní, mechů a hub. Další postup je odmaštění fasády.

2. ODSTRANĚNÍ NEČISTOT

Odumřelé plísně, řasy a atmosférické nečistoty odstraníme z fasády vysokotlakým čističem.

3. OPRAVA ZÁVAD

Opravíme případné vady na fasádě. Nejčastěji to jsou odlupující se špalety, díry po ptactvu a podobné.

4. NANESENÍ PENETRACE A NÁTĚR

Naneseme ochranný nátěr, který brání znovuvytvoření plísní a řas.

5. ÚKLID A PŘEDÁNÍ

Naneseme hydroizolační nátěr proti nasákavosti fasády.

Zavolejte si o cenovou nabídku ZDARMA!

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a rádi vám zodpovíme veškeré dotazy a poradíme.
Čištění a mytí fasád provádíme v Brně, Praze, Olomouci a dále po celé České republice. Po domluvě k vám přijedeme a po přesném zaměření zpracujeme cenovou kalkulaci.

Přejít nahoru