Čišténí čerpacích stanic

Čištění olejových skrvn

Čištění čerpacích stojanů

Čištění podhledů čerpacích stanic

Čerpací stanice jsou často znečištěné olejovými skvrnami, prachem i atmosférickými nečistotami. Zátěž z každodenního provozu je zde znát. Nabízíme mytí a čištění podhledů nad stojany, stojanů, olejových skvrn a dalších částí na čerpacích stanicích, a to po celé České republice i na Slovensku. Přijedeme k vám a posoudíme stav znečištění, navrhneme řešení a vypracujeme cenovou kalkulaci.

Proč čistit podhledy a olejové skvrny?

Čerpací stanice je místem, které trpí kvůli velkému náporu smogu z výfukových plynů. Tyto nečistoty je důležité pravidelně odstraňovat a chránit zdravé každého z nás, stejně jako i životní prostředí.

Čerpací stanice jako nová!

Organické a atmosférické nečistoty vytvářejí na povrchu objektů povlak, který nelze umýt pouze vodou. I z tohoto důvodu využívám čištění fasád speciální čisticí prostředky. Pomocí těchto prostředků umíme vyčistit i podhled, který je silně zanesen. Budete překvapeni, když bude čerpací stanice vypadat jako nová.

Zavolejte si o cenovou nabídku ZDARMA!

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a rádi vám zodpovíme veškeré dotazy a poradíme.
Čištění a mytí fasád provádíme v Brně, Praze, Olomouci a dále po celé České republice. Po domluvě k vám přijedeme a po přesném zaměření zpracujeme cenovou kalkulaci.

Přejít nahoru