O nás

Jsme spolehlivá firma z Moravy

Naše firma byla založena roku 2015, se zaměřením na čištění fasád, čištění střech, nátěry a opravy fasád, čištění čerpacích stanic a další služby, spojené s čištěním nejrůznějších povrchů. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a při práci pracujeme maximálně precizně, kvalitně a ochotně. Rozsahem svých služeb za sebou máme již mnoho realizovaných projektů po celé České republice.

Provádíme tyto činnosti:

Mytí a čištění fasád

Jakékoli znečištěné fasády zbavíme zašedlého povlaku od smogu, usazenin, plísní a dalších nečistot. Při práci s odstraněním mikroorganismů používáme výhradně prostředky, určené k této činnosti. Zelený povlak z řas a plísně ošetříme bez poškození fasády a na závěr použijeme fungicidní nástřik.

Nátěry fasád

Jedině kvalitní nátěr fasády zajistí po dobu několika let hezký a upravený dům, bez nutnosti dalších oprav. Pro nátěry fasád používáme certifikované kvalitní disperzní silikátové barvy CAPAROL které fasádu chrání před řasami a plísněmi. Tyto barvy se vyznačují dlouhou životností a odolností vůči znečištění.

Odstranění graffity

Graffity na fasádách domů, plotech nebo dveřích, odstraníme pomocí biologicky odbouratelných odstraňovačů, které jsou velmi šetrné k životnímu prostředí. Poradíme si s odstraněním sprejové barvy, tagovací fixy, lihové a permanentní fixy aj., z cihly, betonu, kamenů, omítek, dopravních značek i sloupů veřejného osvětlení.

Čištění a nátěry střech

Odstraníme veškeré znečištění na střeše vašeho domu na celé ploše i v rozích střechy, včetně míst kolem střešních oken, vikýřů a komínů. Odstraníme zelený porost, listí, mech, prach a to i z okapů, svodů a střešních doplňků. Díky vlastní technice provádíme výškové práce v letních i zimních měsících.

Čištění čerpacích stanic

Provádíme kompletní čištění čerpacích stanic, čištění střech, fasád i zpevněných ploch kolem tankovacích stojanů. Poradíme si i s odolnými nečistotami, jako jsou olejové skvrny nebo znečištění povrchů od paliv. Čištění čerpacích stanic provádíme na celém území České republiky.

A mnoho dalších co se týká tlakového čištění.

Proč si vybrat naše služby

Jednoduše se snažíme dělat práci tak jak se má.
Klademe důraz na dobré odvedení práce a spolehlivou domluvu. Nejsme možná nejlevnější na trhu ale né všechno levné je vždy dobré.

KONTAKTUJTE NÁS, RÁDI VÁM VŠE VYSVĚTLÍME A PROVEDEME

NEZÁVAZNOU

KALKULACI ZDARMA

tel. 601 22 44 88

email: info@umytafasada.cz