O nás

Jsme spolehlivá firma z Moravy

Naše firma byla založena roku 2015, se zaměřením na čištění fasád, čištění střech, nátěry a opravy fasád, čištění čerpacích stanic a další služby, spojené s čištěním nejrůznějších povrchů. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a při práci pracujeme maximálně precizně, kvalitně a ochotně. Rozsahem svých služeb za sebou máme již mnoho realizovaných projektů v Brně, Svitavách, Blansku, Vyškově i po celé České republice.

Provádíme tyto činnosti:

Mytí a čištění fasád

Jakékoli znečištěné fasády zbavíme zašedlého povlaku od smogu, usazenin, plísní a dalších nečistot. Při práci s odstraněním mikroorganismů používáme výhradně prostředky, určené k této činnosti. Zelený povlak z řas a plísně ošetříme bez poškození fasády a na závěr použijeme fungicidní nástřik.

Nátěry fasád

Jedině kvalitní nátěr fasády zajistí po dobu několika let hezký a upravený dům, bez nutnosti dalších oprav. Pro nátěry fasád používáme certifikované kvalitní disperzní silikátové barvy CAPAROL které fasádu chrání před řasami a plísněmi. Tyto barvy se vyznačují dlouhou životností a odolností vůči znečištění.

Odstranění graffity

Graffity na fasádách domů, plotech nebo dveřích, odstraníme pomocí biologicky odbouratelných odstraňovačů, které jsou velmi šetrné k životnímu prostředí. Poradíme si s odstraněním sprejové barvy, tagovací fixy, lihové a permanentní fixy aj., z cihly, betonu, kamenů, omítek, dopravních značek i sloupů veřejného osvětlení.

Čištění a nátěry střech

Odstraníme veškeré znečištění na střeše vašeho domu na celé ploše i v rozích střechy, včetně míst kolem střešních oken, vikýřů a komínů. Odstraníme zelený porost, listí, mech, prach a to i z okapů, svodů a střešních doplňků. Díky vlastní technice provádíme výškové práce v letních i zimních měsících.

Čištění čerpacích stanic

Provádíme kompletní čištění čerpacích stanic, čištění střech, fasád i zpevněných ploch kolem tankovacích stojanů. Poradíme si i s odolnými nečistotami, jako jsou olejové skvrny nebo znečištění povrchů od paliv. Čištění čerpacích stanic provádíme na celém území České republiky.

Proč si vybrat naše služby

Jednoduše se snažíme dělat práci tak jak se mán. Klademe důraz na důkladné odvedení práce a spolehlivou domluvu. Nejsme možná nejlevnější na trhu ale né všechno levné je vždy dobré.

Proč je důležité čistit fasádu?

Péče o fasádu je pro nemovitost velmi důležitá. Důvodů je hned několik. Prvním z nich je samozřejmě estetický vzhled domu. Kdo by nechtěl mít nejkrásnější dům v ulici?

Dalším důvodem je životnost. Při pravidelném mytí fasád zamezíte působení nejrůznějších atmosférických vlivů, které fasádu znečistí a mechanicky poškodí. Fasáda přestane být odolná vůči vlhkosti.

Pravidelná hygiena pomáhá odstranit veškeré vegetace, které se šíří vzduchem a jsou rizikem pro ostatní domy.

Aplikace ochranných nátěrů

Po pečlivém umytí fasády vyplyne na povrch strukturální i mechanické poškození fasády. Pokud je fasáda značně poškozena, nebo je narušená její barevnost, je na čase zvážit nový nátěr. Pro nátěry fasád používáme barvy nové generace s vysoce jakostními silikonovými pryskyřicemi. Jejich aplikace je rychlá a efektivní po mnoho let. Fasádní nátěry lze použít univerzálně na organické i minerální povrchy.

S realizací čištění fasád a aplikací nátěrů fasád máme mnohaleté zkušenosti, realizujeme malé i velké zakázky v Praze i Brně. Naše firma vlastní plošinu, se kterou můžeme pracovat na výškových a historických budovách.

Pro více informací nás kontaktujte