O nás

Na nás se můžete spolehnout!

Jsme certifikovaná moravská firma, která se na trhu pohybuje od roku 2015. Nabízíme vám komplexní služby, díky kterým bude váš dům vypadat zase jako novostavba. Zaměřujeme se na čištění fasád, čištění střech, nátěry a opravy fasád, čištění čerpacích stanic a další služby, které jsou spojené s čištěním nejrůznějších povrchů.

Mezi naše velké výhody patří individuální přístup a maximální preciznost a kvalita práce. Samozřejmostí je také přátelské jednání, ochota a plnění společných dohod. V současné době za sebou máme již mnoho úspěšně realizovaných projektů po celé České republice, které dokládají i reference.

Ptáte se, proč zrovna my?

Naše práce nás baví a je našim koníčkem. Navíc děláme práci tak, jak se má. Potrpíme si na kvalitu a skvěle odvedenou práci. Preferujeme přátelské jednání a spolehlivou domluvu. Víme, že investice do nemovitostí se vám vyplatí a s pravidelnou péčí je nadále finančně zhodnocujete.

Něco navíc
Můžeme vám nabídnout něco navíc. Jsme certifikovanou firmou, která může provádět nátěry pro firmu Caparol. Díky tomu svým zákazníkům dokážeme v mnohém vyjít vstříc. Velkou výhodou je také záruka na dílo až 12 let, podle typu barvy, kterou poskytuje přímo firma Caparol.

Přinášíme vám tyto výhody:

  • komplexní služby na jednom místě
  • spolehlivost, kvalitní a precizní práce
  • výškové práce, včetně použití vlastní techniky
  • individuální domluva, přímo na míru
  • certifikace v systému Caparol Clean Concept
  • záruka 12 let na dílo, podle typu barvy, od firmy Caparol

Nabízíme Vám tyto služby:

Mytí a čištění fasád
S námi bude špinavá fasáda minulostí. Dokážeme zbavit znečištěnou fasádu zašedlé barvy, povlaku od smogu, plísní, usazenin a dalších nečistot. Mikroorganismy z fasády odstraňujeme pomocí speciálních, například fungicidních přípravků a poradíme si i se zeleným povlakem z řas a plísně. Veškerou práci zvládneme bez poškození fasády.

Nátěry fasád
Pomocí kvalitního nátěru fasády si zajistíte po dobu několika let krásný a upravený dům, a to bez nutností dalších oprav a renovací. Pro nátěry fasád používáme certifikované disperzní silikátové barvy CAPAROL, které jsou vysoce kvalitní a navíc fasádu chrání před řasami a plísněmi. Tyto barvy se vyznačují dlouhou životností, sytostí a odolností vůči znečištění.

Odstranění graffity
Nepříjemným problémem na domě, plotě, dveřích, ale i zídce u domu je graffity. I s tím si dokážeme poradit. Graffity odstraňujeme pomocí biologicky odbouratelných odstraňovačů, které jsou velmi šetrné k životnímu prostředí. S těmito prostředky odstraníme i sprejové barvy, tagovací fixy, lihové a permanentní fixy. Nečistoty dokážeme odstranit z cihly, betonu, kamenů, omítek, dopravních značek, a dokonce i ze sloupů veřejného osvětlení.

Čištění a nátěry střech
Dokážeme odstranit veškerého znečištění střechy vašeho domu. Odstraníme nečistoty na celé ploše střechy, v rozích střechy a také kolem střešních oken, vikýřů a komínů. Pomůžeme vám ze střechy odstranit mech, listí, prach a veškerý zelený porost. Odstraníme nečistoty z okapů, svodů a střešních doplňků. Výškové práce nám nedělají problém a díky vlastní technice veškeré výškové práce provádíme v letních i zimních měsících.

Čištění čerpacích stanic
Provádíme kompletní čištění čerpacích stanic, čištění střech, fasád i zpevněných ploch kolem tankovacích stojanů. Poradíme si dokonce i s odolnými nečistotami, jako jsou olejové skvrny nebo znečištění povrchů od paliv. Čištění čerpacích stanic provádíme na celém území České republiky.

V nabídce naleznete i další služby, které se týkají tlakového čištění.