O nás

Naše firma byla založena roku 2015, jako specializovaná společnost se zaměřením na čištění fasád, čištění střech, nátěry a opravy fasád, čištění čerpacích stanic a další služby, spojené s čištěním nejrůznějších povrchů. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a při práci pracujeme maximálně precizně, kvalitně a ochotně. Rozsahem svých služeb za sebou máme již mnoho realizovaných projektů v Brně, Svitavách, Blansku, Vyškově i po celé České republice.

Při práci se specializujeme na tyto činnosti:

Mytí a čištění fasád – Jakékoli silně znečištěné fasády zbavíme zašedlého povlaku od smogu, usazenin, plísní a dalších nečistot. Při práci s odstraněním mikroorganismů používáme výhradně prostředky, určené k této činnosti. Zelený povlak z řas a plísně ošetříme bez poškození fasády a na závěr použijeme fungicidní nástřik.

Nátěry fasád – Jedině kvalitní nátěr fasády zajistí po dobu několika let hezký a upravený dům, bez nutnosti dalších oprav. Pro nátěry fasád používáme certifikované kvalitní disperzní silikátové barvy KEIM Novosil, které fasádu chrání před řasami a plísněmi. Tyto barvy se vyznačují dlouhou životností a odolností vůči znečištění.

Odstranění graffity – Graffity na fasádách domů, plotech nebo dveřích, odstraníme pomocí biologicky odbouratelných odstraňovačů, které jsou velmi šetrné k životnímu prostředí. Poradíme si s odstraněním sprejové barvy, tagovací fixy, lihové a permanentní fixy aj., z cihly, betonu, kamenů, omítek, dopravních značek i sloupů veřejného osvětlení.

Čištění a nátěry střech – Odstraníme veškeré znečištění na střeše vašeho domu na celé ploše i v rozích střechy, včetně míst kolem střešních oken, vikýřů a komínů. Odstraníme zelený porost, listí, mech, prach a to i z okapů, svodů a střešních doplňků. Díky vlastní technice provádíme výškové práce v letních i zimních měsících.

Čištění čerpacích stanic – Provádíme kompletní čištění čerpacích stanic, čištění střech, fasád i zpevněných ploch kolem tankovacích stojanů. Poradíme si i s odolnými nečistotami, jako jsou olejové skvrny nebo znečištění povrchů od paliv. Čištění čerpacích stanic provádíme na celém území České republiky.

Proč si vybrat naše služby

Profesionální čištění fasád umožní šetrnou formou odstranit veškeré atmosférické nečistoty, prach, graffity a nečistoty z kyselých dešťů. Objednejte si u nás mytí fasád a dejte své fasádě nový vzhled!

Pečujte o svou fasádu

Fasáda, která je zarostlá od lišejníku, řas, plísní, nebo je pokryta vrstvou atmosférických nečistot, nepůsobí hezkým dojmem.

Revitalizace fasád provádíme pomocí speciálních čisticích prostředků na konkrétní nečistotu a WAP technologií. Naši odborní zaměstnanci pracují i na výškových budovách. Kromě samotného čištění fasád provádíme také nátěry fasád, nátěry fasád z plošin, renovace fasády a revitalizace fasád.

Specializujeme se na:

  • čištění fasády od atmosférických nečistot
  • čištění fasády od lišejníků, řas, plísní a hub
  • aplikujeme ochranné, hydrofobní a zpevňovací nátěry
  • aplikujeme fasádní probarvené hmoty

Jak provádíme čištění fasád

Pro čištění fasád používáme šetrnou technologii na bázi fungicidních čisticích prostředků, které necháme působit 30 minut a následně fasádu opláchneme nízkým tlakem vody spolu se saponátem. Saponát napomůže odstranit zbývající nečistoty, špínu a mastnotu na fasádě. Konečné čištění vodou dochází k neutralizaci fasády, která je připravena na další ochranné nátěry.

Proč je důležité čistit fasádu?

Péče o fasádu je pro nemovitost velmi důležitá. Důvodů je hned několik. Prvním z nich je samozřejmě estetický vzhled domu. Kdo by nechtěl mít nejkrásnější dům v ulici?

Dalším důvodem je životnost. Při pravidelném mytí fasád zamezíte působení nejrůznějších atmosférických vlivů, které fasádu znečistí a mechanicky poškodí. Fasáda přestane být odolná vůči vlhkosti.

Pravidelná hygiena pomáhá odstranit veškeré vegetace, které se šíří vzduchem a jsou rizikem pro ostatní domy.

Aplikace ochranných nátěrů

Po pečlivém umytí fasády vyplyne na povrch strukturální i mechanické poškození fasády. Pokud je fasáda značně poškozena, nebo je narušená její barevnost, je na čase zvážit nový nátěr. Pro nátěry fasád používáme barvy nové generace s vysoce jakostními silikonovými pryskyřicemi. Jejich aplikace je rychlá a efektivní po mnoho let. Fasádní nátěry lze použít univerzálně na organické i minerální povrchy.

S realizací čištění fasád a aplikací nátěrů fasád máme mnohaleté zkušenosti, realizujeme malé i velké zakázky v Praze i Brně. Naše firma vlastní plošinu, se kterou můžeme pracovat na výškových a historických budovách.

Provádíme nátěry fasád rodinných, činžovních i panelových domů

Kvalitní nátěr na fasádu zajistí to, že nebudete muset několik let řešit další opravy. Pro nátěr na fasádu používáme výhradně kvalitní certifikované nátěrové systémy, které fasádu ochrání před plísněmi, řasami a atmosférickými nečistotami. Námi aplikované nátěry a barvy se vyznačují zvýšenou odolností vůči znečištění, jsou vybaveny samočisticím efektem a vysokou stálobarevností. Provádíme rovněž nátěr břízolitové fasády.

Zajišťujeme čištění a mytí fasád v Praze a Brně

Hledáte levné čištění fasád? Objednejte si naši profesionální firmu, zabývající se čištěním fasád, nátěry fasád, nátěry fasád panelových domů a revitalizací fasád. Specializujeme se na nátěry fasád v Praze, revitalizaci fasád v Praze a Brně i nátěry fasád z plošin.