O nás

Objevte sílu Caparolu. Objevte The power of surface!

Poznejte sílu našich inteligentních řešení, silných partnerství, inspirace a kreativity. Objevte sílu povrchu!

ThermoSan NQG

Odolává zkoušce času

ThermoSan NQG

Odolává zkoušce času
Play Video

POWER OF GREEN

Připojte se k naší cestě za větší udržitelností

POWER OF GREEN

Připojte se k naší cestě za větší udržitelností

The Power of Design

The Power of Design

The Power of Color

The Power of Color

Přinášíme sílu povrchu!

Povrchy jsou mnohem víc než jen barva na zdi. Obklopují nás vždy a všude. Inspirují nás. Chrání naše blízké. Každá budova, kterou vidíme, každá místnost, do které vstoupíme, je povrchem, který nás zve, abychom zůstali – nebo ne. Budova bez správných povrchů je jen krabice bez duše.

Na nás se můžete spolehnout!

Jsme certifikovaná moravská firma, která se na trhu pohybuje od roku 2015. Nabízíme vám komplexní služby, díky kterým bude váš dům vypadat zase jako novostavba. Zaměřujeme se na čištění fasád, čištění střech, nátěry a opravy fasád, čištění čerpacích stanic a další služby, které jsou spojené s čištěním nejrůznějších povrchů.

Mezi naše velké výhody patří individuální přístup a maximální preciznost a kvalita práce. Samozřejmostí je také přátelské jednání, ochota a plnění společných dohod. V současné době za sebou máme již mnoho úspěšně realizovaných projektů po celé České republice, které dokládají i reference.

Ptáte se, proč zrovna my?

Naše práce nás baví a je našim koníčkem. Navíc děláme práci tak, jak se má. Potrpíme si na kvalitu a skvěle odvedenou práci. Preferujeme přátelské jednání a spolehlivou domluvu. Víme, že investice do nemovitostí se vám vyplatí a s pravidelnou péčí je nadále finančně zhodnocujete.

Něco navíc

Můžeme vám nabídnout něco navíc. Jsme certifikovanou firmou, která může provádět nátěry pro firmu Caparol. Díky tomu svým zákazníkům dokážeme v mnohém vyjít vstříc. Velkou výhodou je také záruka na dílo až 12 let, podle typu barvy, kterou poskytuje přímo firma Caparol.

Přinášíme vám tyto výhody

Nabízíme Vám tyto služby

Nátěry fasád

Pomocí kvalitního nátěru fasády si zajistíte po dobu několika let krásný a upravený dům, a to bez nutností dalších oprav a renovací. Pro nátěry fasád používáme certifikované disperzní silikátové barvy CAPAROL, které jsou vysoce kvalitní a navíc fasádu chrání před řasami a plísněmi. Tyto barvy se vyznačují dlouhou životností, sytostí a odolností vůči znečištění.

Odstranění graffity

Nepříjemným problémem na domě, plotě, dveřích, ale i zídce u domu je graffity. I s tím si dokážeme poradit. Graffity odstraňujeme pomocí biologicky odbouratelných odstraňovačů, které jsou velmi šetrné k životnímu prostředí. S těmito prostředky odstraníme i sprejové barvy, tagovací fixy, lihové a permanentní fixy. Nečistoty dokážeme odstranit z cihly, betonu, kamenů, omítek, dopravních značek, a dokonce i ze sloupů veřejného osvětlení.

Čištění a nátěry střech

Dokážeme odstranit veškerého znečištění střechy vašeho domu. Odstraníme nečistoty na celé ploše střechy, v rozích střechy a také kolem střešních oken, vikýřů a komínů. Pomůžeme vám ze střechy odstranit mech, listí, prach a veškerý zelený porost. Odstraníme nečistoty z okapů, svodů a střešních doplňků. Výškové práce nám nedělají problém a díky vlastní technice veškeré výškové práce provádíme v letních i zimních měsících.

Čištění čerpacích stanic

Provádíme kompletní čištění čerpacích stanic, čištění střech, fasád i zpevněných ploch kolem tankovacích stojanů. Poradíme si dokonce i s odolnými nečistotami, jako jsou olejové skvrny nebo znečištění povrchů od paliv. Čištění čerpacích stanic provádíme na celém území České republiky.

V nabídce naleznete i další služby, které se týkají tlakového čištění.

Zavolejte si o cenovou nabídku ZDARMA!

V případě zájmu o čištění a mytí fasády nás kontaktujte. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a rádi vám zodpovíme veškeré dotazy a poradíme. Čištění a mytí fasád provádíme v Brně, Praze, Olomouci a dále po celé České republice. Po domluvě k vám přijedeme, posoudíme stav vaší nemovitosti, navrhneme ideální řešení a po přesném zaměření zpracujeme cenovou kalkulaci.

PŮSOBÍME PO CELÉ ČR!

Provádíme čištění fasád, čištění střech, čištění zámkové dlažby, nátěry fasád a nátěry střech