NÁTĚRY A OPRAVY FASÁD

Provádíme nátěry budov se zárukou 12let.

Kvalitní nátěr na fasádu zajistí to, že nebudete muset několik let řešit další opravy. Pro nátěr na fasádu používáme výhradně kvalitní certifikované nátěrové systémy, které fasádu ochrání před plísněmi, řasami a atmosférickými nečistotami. Námi aplikované nátěry a barvy se vyznačují zvýšenou odolností vůči znečištění, jsou vybaveny samočisticím efektem a vysokou stálobarevností. Provádíme rovněž nátěr břízolitové fasády.

Fasádní barva Caparol = Caparol Clean Concept

Dlouhodobě čisté fasády se zárukou až 12 let.

Díky mnohaletým zkušenostem a výzkumu může nyní Caparol v České republice nabídnout zákazníkům rozšíření své nabídky o systémové řešení pro sanaci zaplísněných fasád se zárukou.

Řešení stojí na systematickém postupu, počínaje analýzou objektu, přes návrh přesného postupu pro konkrétní budo-vu, až po udělení záruky v délce trvání až 12 let od dokončení sanace, a to přímo ze strany Caparolu.

Zavolejte si o cenovou nabídku ZDARMA!!!

Pokud chcete vyčistit, obnovit nebo umýt svou fasádu, přečtěte si níže uvedené informace a kontaktujete nás.

Čištění fasád, mytí fasád po celé České republice!
Dorazíme k Vám a  ZDARMA posoudíme stav Vaší nemovitosti, navrhneme řešení a po přesném zaměření zpracujeme cenovou nabídku.

Postup při nátěru fasády

1. MYTÍ A ČIŠTĚNÍ

Nejprve celý objekt umyjeme a odmastíme. Naneseme speciální fungicidní přípravek, který zničí všechny zárodky plísní, hub a celý dům odmastíme.

2. OLEPENÍ A ZAKRYTÍ

Druhým krokem je, že olepíme všechna okna, dveře a ostatní prvky, které do styku s barvou přijít nemají, přikryjeme zem okolo celé fasády.

3. OPRAVA ZÁVAD

Opravíme případné vady na fasádě jako jsou odlupující se špalety, díry po ptactvu apod.

4. NANESENÍ PENETRACE A NÁTĚR

Po důkladném olepení začínáme stříkat penetraci a následně započne samotný nátěr dvou vrstev barvy.

5. ÚKLID A PŘEDÁNÍ

Po dokončení všech prací odstraníme krycí folie, uklidíme veškerý vzniklý nepořádek a fasádu vám předáme k dalšímu dlouholetému užívání.
Celý postup renovace fasády zabere v průměru 3 – 10 dnů v závislosti na velikosti fasády a mimo jiné na klimatických podmínkách.