NÁTĚRY FASÁD

Provádíme nátěry fasád se zárukou až 12let proti zelenání a blednutí.

Spolupráce s firmou Caparol nám umožňuje nabídnout program Caparol Clean Concept. Dokážeme zajistit čistou fasádu až na 12let.

Jsme certifikovaná firma s možností sanace v programu Caparol Clean Concept. Naši pracovníci jsou cerfitikovaní odborníci, přiblíží vám možnosti, jak vyčistit fasádu a jakou novou barvu vybrat. Konečně se zbavíte zašedlé a nemoderní fasády. Samozřejmostí je přátelský přístup a precizně odvedená práce, a to na rodinných domech, budovách veřejné správy, průmyslových objektech a také panelových domech.

Natírání fasád provádíme bez lešení, za použití pracovních plošin, žebříků a horolezecké techniky. Barvu nanášíme pomocí technologie Airless nebo válečkem. Pro nátěr na fasádu používáme výhradně kvalitní certifikované nátěrové systémy, které fasádu ochrání před plísněmi, řasami. Námi aplikované nátěry a barvy mají zvýšenou odolnost vůči znečištění, jsou vybaveny samočisticím efektem a vysokou stálobarevnost. Provádíme rovněž nátěr břízolitové fasády.

Dlouhodobě čisté fasády se zárukou až 12 let.

Díky mnohaletým zkušenostem a výzkumu může nyní Caparol v České republice nabídnout zákazníkům rozšíření své nabídky o systémové řešení pro sanaci zaplísněných fasád se zárukou. Řešení stojí na systematickém postupu, počínaje analýzou objektu, přes návrh přesného postupu pro konkrétní budovu, až po udělení záruky v délce trvání až 12 let od dokončení sanace, a to přímo ze strany Caparolu.

Zavolejte si o cenovou nabídku ZDARMA!

V případě zájmu o čištění a mytí fasády nás kontaktujte. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a rádi vám zodpovíme veškeré dotazy a poradíme. Čištění a mytí fasád provádíme v Brně, Praze, Olomouci a dále po celé České republice. Po domluvě k vám přijedeme, posoudíme stav vaší nemovitosti, navrhneme ideální řešení a po přesném zaměření zpracujeme cenovou kalkulaci.

Postup při nátěru fasády

1. MYTÍ A ČIŠTĚNÍ

Nejprve celý objekt umyjeme a naneseme speciální fungicidní přípravek, který zničí všechny zárodky plísní, hub a mechu. Dalším krokem je odmaštění fasády.

2. OLEPENÍ A ZAKRYTÍ

Druhým krokem je olepení všech oken, dveří a ostatních prvků, které nemají přijít do styku s barvou. Navíc přikryjeme i zem okolo celé fasády, abychom neznečistili prostor kolem domu.

3. OPRAVA ZÁVAD

Opravíme případné vady na fasádě, jako jsou například odlupující se špalety, díry po ptactvu a podobné.

4. NANESENÍ PENETRACE A NÁTĚR

Po důkladném olepení naneseme penetraci, a poté je na řadě samotný nátěr dvou vrstev barvy.

5. ÚKLID A PŘEDÁNÍ

Po dokončení všech prací odstraníme krycí folie, uklidíme veškerý vzniklý nepořádek a fasádu vám předáme k dalšímu dlouholetému užívání.
Celý postup renovace fasády zabere v průměru 3 až 10 dnů, a to v závislosti na velikosti fasády a klimatických podmínkách.