NÁTĚRY FASÁD

Provádíme nátěry fasád se zárukou až 12let proti zelenání a blednutí.

Ve spolupráci s firmou Caparol a využití programu Caparol Clean Concept vám zajistíme čistou fasádu až na 12let.

Jako certifikovaná firma můžeme provádět sanace v programu Caparol Clean Concept.

Natírání fasád provádíme bez lešení, za použití pracovních plošin, žebříků a horolezecké techniky. Barvu nanášíme pomocí technologie Airless nebo válečkem.

Pro nátěr na fasádu používáme výhradně kvalitní certifikované nátěrové systémy, které fasádu ochrání před plísněmi, řasami.  Námi aplikované nátěry a barvy se vyznačují zvýšenou odolností vůči znečištění, jsou vybaveny samočisticím efektem a vysokou stálobarevností. Provádíme rovněž nátěr břízolitové fasády.

Dlouhodobě čisté fasády se zárukou až 12 let.

Díky mnohaletým zkušenostem a výzkumu může nyní Caparol v České republice nabídnout zákazníkům rozšíření své nabídky o systémové řešení pro sanaci zaplísněných fasád se zárukou.

Řešení stojí na systematickém postupu, počínaje analýzou objektu, přes návrh přesného postupu pro konkrétní budovu, až po udělení záruky v délce trvání až 12 let od dokončení sanace, a to přímo ze strany Caparolu.

Zavolejte si o cenovou nabídku ZDARMA!!!

Pokud chcete vyčistit, obnovit nebo umýt svou fasádu, přečtěte si níže uvedené informace a kontaktujete nás.

Čištění fasád, mytí fasád po celé České republice!
Dorazíme k Vám a  ZDARMA posoudíme stav Vaší nemovitosti, navrhneme řešení a po přesném zaměření zpracujeme cenovou nabídku.

Postup při nátěru fasády

1. MYTÍ A ČIŠTĚNÍ

Nejprve celý objekt umyjeme a odmastíme. Naneseme speciální fungicidní přípravek, který zničí všechny zárodky plísní, hub a celý dům odmastíme.

2. OLEPENÍ A ZAKRYTÍ

Druhým krokem je, že olepíme všechna okna, dveře a ostatní prvky, které do styku s barvou přijít nemají, přikryjeme zem okolo celé fasády.

3. OPRAVA ZÁVAD

Opravíme případné vady na fasádě jako jsou odlupující se špalety, díry po ptactvu apod.

4. NANESENÍ PENETRACE A NÁTĚR

Po důkladném olepení začínáme stříkat penetraci a následně započne samotný nátěr dvou vrstev barvy.

5. ÚKLID A PŘEDÁNÍ

Po dokončení všech prací odstraníme krycí folie, uklidíme veškerý vzniklý nepořádek a fasádu vám předáme k dalšímu dlouholetému užívání.
Celý postup renovace fasády zabere v průměru 3 – 10 dnů v závislosti na velikosti fasády a mimo jiné na klimatických podmínkách.