Nátěry fasád

Nátěry fasád se zárukou až 12 let

Záruka dlouhodobě čisté fasády

Certifikace Caparol Clean Concept

Provádíme nátěry fasád se zárukou až 12let proti zelenání a blednutí.

Spolupráce s firmou Caparol nám umožňuje nabídnout program Caparol Clean Concept. Dokážeme zajistit čistou fasádu až na 12let.

Jsme certifikovaná firma s možností sanace v programu Caparol Clean Concept. Naši pracovníci jsou cerfitikovaní odborníci, přiblíží vám možnosti, jak vyčistit fasádu a jakou novou barvu vybrat. Konečně se zbavíte zašedlé, zelené a nemoderní fasády. Samozřejmostí je přátelský přístup a precizně odvedená práce, a to na rodinných domech, budovách veřejné správy, průmyslových objektech a také panelových domech.

Natírání fasád provádíme bez lešení, za použití pracovních plošin, žebříků a horolezecké techniky. Barvu nanášíme pomocí technologie Airless nebo válečkem. Pro nátěr na fasádu používáme výhradně kvalitní certifikované nátěrové systémy, které fasádu ochrání před plísněmi, řasami. Námi aplikované nátěry a barvy mají zvýšenou odolnost vůči znečištění, jsou vybaveny samočisticím efektem a vysokou stálobarevnost. Provádíme rovněž nátěr břízolitové fasády.

Dlouhodobě čisté fasády se zárukou až 12 let.

Díky mnohaletým zkušenostem a výzkumu může nyní Caparol v České republice nabídnout zákazníkům rozšíření své nabídky o systémové řešení pro sanaci zaplísněných fasád se zárukou. Řešení stojí na systematickém postupu, počínaje analýzou objektu, přes návrh přesného postupu pro konkrétní budovu, až po udělení záruky v délce trvání až 12 let od dokončení sanace, a to přímo ze strany Caparolu.

Postup při nátěru fasády

1. ANALÝZA FASÁDY

Pro úspěšnou sanaci je potřebna důkladná analýza nejvíce postižených míst. Zjistit, zda jsou na fasádě dalsí vady jako jsou trhliny a praskliny.

2. MYTÍ A ČIŠTĚNÍ

Nejprve celý objekt umyjeme a naneseme speciální fungicidní přípravek, který zničí všechny zárodky plísní, hub a mechu.

3. OPRAVA ZÁVAD NA FASÁDĚ

Opravíme případné vady na fasádě, jako jsou například odlupující se špalety, díry po ptactvu a podobné.

4. NANESENÍ PENETRACE A NÁTĚR

Po důkladném očištění naneseme penetraci, a poté je na řadě samotný nátěr dvou vrstev barvy.

5. ÚKLID A PŘEDÁNÍ

Po dokončení všech prací odstraníme krycí folie, uklidíme veškerý vzniklý nepořádek a fasádu vám předáme k dalšímu dlouholetému užívání. Celý postup renovace fasády zabere v závislosti na velikosti fasády a klimatických podmínkách.

Zavolejte si o cenovou nabídku ZDARMA!

V případě zájmu o čištění a mytí fasády nás kontaktujte. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a rádi vám zodpovíme veškeré dotazy a poradíme. Čištění a mytí fasád provádíme v Brně, Praze, Olomouci a dále po celé České republice. Po domluvě k vám přijedeme, posoudíme stav vaší nemovitosti, navrhneme ideální řešení a po přesném zaměření zpracujeme cenovou kalkulaci.