Certifikáty

Řešíte nátěr fasády a chcete, aby váš dům vypadal a vydržel co nejdéle jako nový? Jsme certifikovaná firma, která provádí nátěry pro firmu Caparol. Tato německá firma se řadí mezi profesionály v oboru a na českém trhu je od roku 1994. Caparol navíc poskytuje záruku na dílo až 12 let, a to podle typu barvy.

Naši řemeslníci jsou certifikování odborníci, kteří vám poradí s výběrem konkrétní barvy, navíc přiblíží možnosti, jak vyčistit fasádu. Konečně se tak zbavíte zelené, šedivé, ale i černající fasády. Precizní práci odvedeme na rodinných domech, ale také na budovách veřejné správy, starších nemovitostech určených k podnikání, průmyslových objektech, případně velkých panelových domech.

Výhodou systému Caparol Clean Concept je nejen získání estetického vzhledu budovy, ale také zbavení se několika dalších rizik. Na povrchu znečištěných fasád se často vyskytují řasy a plísně. Tyto nečistoty jsou rizikem nejen pro alergiky. Nečistoty na fasádě způsobují navíc i degradaci povrchové vrstvy. Systém Caparol slibuje řešení pro veškeré tyto problémy. Zvolené barvy nabízí unikátní vlastnosti a moderní technologie pro úspěšné sanace omítek a zaplísněných fasád.

Patříme mezi jedničky v oboru a certifikát od firmy Caparol nás opravňuje k provádění sanačních a natěračských prací v tomto systému. Využijte služeb našich vyškolených pracovníků a získejte veškeré výhody, které certifikát přináší. Samozřejmostí je odolnost omítky, dlouhá životnost a sytost barev, podložená výzkumnými projekty a neustálým vývojem a testováním.


PŮSOBÍME PO CELÉ ČR!

Provádíme čištění fasád, čištění střech, čištění zámkové dlažby, nátěry fasád a nátěry střech