Odstran?ní plevele

Stále více zemí a míst zakazuje používání herbicidů k hubení plevele. Z tohoto důvodu musí obce, městské správcovské společnosti a zemědělský průmysl hledat účinnou alternativu.

Společnosti DiBO a Heatweed vyvinuly účinné řešení tohoto problému, ekologickou kontrolu plevele a jeho odstraňování pomocí vroucí vody.

Řada Heatweed a WeedKILLER (WK) od DiBO jsou stroje na hubení plevele a tlakové myčky v jednom, které se stávají nejuniverzálnější a multifunkční možností čištění.

Bezpečný

Pokročilá regulace teploty, tlaku a průtoku vody

Ekologický

Studie ukázaly, že vaření vody je nejlepší alternativou k herbicidům a jiným chemickým metodám

Vysoce efektivní

Stačí tři ošetření za rok (v závislosti na plevelech a povětrnostních podmínkách při aplikaci)

Univerzální

Ničí všechny druhy plevelů a kontroluje jejich opětovný růst. Pro použití na jakémkoli povrchu.Odstraňování plevele, dezinfekce a tlaková myčka

Praktický

Na jednom zařízení mohou paralelně pracovat dva lidé

Ekologická zařízení na hubení plevele z řady WK

Společnost DiBO vyrábí od roku 2014 stroje na hubení plevele s extrémně ekologickým řešením odstraňování plevele na bázi technologie vaření vody. Všechna zařízení na hubení plevele jsou také vybavena inovativním systémem TC (Temperature Control)

Systémy kontroly plevele namontované na nosičích nářadí

Heatweed systémy jsou extrémně efektivním řešením pro velké plochy. Snadné ovládání umožňuje extrémně přesnou aplikaci plevele. To znamená nižší spotřebu vody a energie a nižší emise výfukových plynů . Systémy na odstraňování plevele lze namontovat na různé nosiče nářadí. Ideální řešení pro města a městské správcovské společnosti.

Přejít nahoru