Fasáda má funkci nejen estetickou, ale také praktickou

Čistá, udržovaná fasáda je tou nejlepší vizitkou každého majitele nemovitosti. Ať už jste vlastníky činžovního domu, rodinného domu nebo firmy, vždy mějte na paměti, že vaše nemovitost dává najevo, kým doopravdy jste. Například u firem je pěkná fasáda klíčem k tomu, aby přiměla potencionální zákazníky vejít do vašich firemních prostor. Samozřejmě i pěkně upravený dům působí na vaši návštěvu velmi příjemným dojmem. Nechte svůj dům zapůsobit a objednejte si naší firmu, která vám pomůže s nátěry fasád.

Nátěry fasád mají kromě estetické funkce rovněž funkci ochrannou. Ochraňte svůj dům před vnějšími vlivy, jako je smog, prach, pyl, plísně, viry a bakterie. Kvalitní fasádní nátěry vám pomohou ochránit váš dům po dlouhé roky proti působení povětrnostních vlivů. Izolují budovu proti vnikání vlhkosti, chrání omítky před činností kyselých dešťů a větrné erozi. Navíc nový odstín fasády dá vašemu domu zcela nový vzhled, který bude bavit nejen vás, ale také vaše sousedy. Váš rodinný dům, panelový dům i sídlo firmy proměníme v elegantní nemovitost, která bude zářit mezi okolními budovami.

Objednejte si naše služby pro:

 • nátěry fasád rodinných domů
 • nátěry fasád činžovních domů
 • nátěry fasád panelových domů
 • nátěry fasád komerčních objektů
 • nátěry fasád historických budov, veřejných budov a institucí
 • nátěry fasád hotelů, škol, školek, restaurací a dalších nemovitostí

 

Proč pečovat o fasádu

I ta nejkvalitnější fasáda začne postupem času korodovat či zvětrávat. Životnost lze však výrazně prodloužit, díky správně zvolenému ochrannému nátěru. Naše firma se specializuje na nátěry a renovace fasád.

Provádíme barevné i ochranné nátěry na fasády ze žebříku, lešení i z našich vlastních vysokozdvižných plošin. Díky mnohaletým zkušenostem, vlastním prostředkům a šikovným řemeslníkům, opravíme vaši fasádu tak, že bude vypadat jako nová. A to v krátkém čase, abychom co nejméně narušili chod vaší firmy nebo rodinného života!

Pomůžeme vám s výběrem barvy

Přemýšlíte, jaký barevný nátěr fasády zvolit? Naši zaměstnanci mají bohaté zkušenosti s výběrem správných odstínů barev. U nás si můžete vybrat ze široké škály barev z našich vzorníků. K nátěrům fasády používáme kvalitní disperzní silikátovou barvu KEIM Novosil, s modifikovaným speciálním pojivem a preventivním ochranným filmem proti napadení plísněmi, řasami nebo bakteriemi. Nátěr je vysoce paropropustný, vodoodpudivý, je minerálně matný, barevně stálý a šetrný k životnímu prostředí.

Jaký princip má fasáda

Fasáda má funkci nejen estetickou, ale také praktickou. Fasáda chrání obvodové zdi proti vlivům počasí, chrání nosné zdi od vlhkosti, mrazu a slunečním paprskům. Každá fasáda má však jinou dobu životnosti. Tu lze jednoduše prodloužit díky správné údržbě a pravidelnému čištění. Bez pravidelné údržby má tendenci ztrácet svou chemickou integritu. Pokud se její obnova, renovace nebo čištění neřeší včas, dochází k mechanickému poškození. To se zprvu jeví drobnými trhlinkami, které časem postupují do širokých poškození. Jejich oprava je pak finančně náročná.

Nevěnovali jste fasádě dostatečnou pozornost a nyní volá plášť po důkladné renovaci?  I s tím vám naše firma dokáže pomoci. Vaši fasádu opravíme, natřeme a ošetříme tak, aby opět získala svůj hezký vzhled a samočisticí schopnosti.

Provádíme malování fasád i interiérů

Náš tým profesionálních malířů a natěračů vám pomůže s nátěry fasád i malováním pokojů. Objednejte si naše služby a dopřejte svému domu zbrusu nový vzhled zvenku i zevnitř. Provádíme malování interiérů, společných prostor i malování sklepů a půdních prostor. Rovněž se specializujeme na výškové práce, například u vysokých nebo historických budov, ve firmách i halách.

Specializujeme se rovněž na:

 • impregnaci fasád a střech
 • ochranné nátěry, antikorozní nátěry
 • renovace fasády
 • fasádní nátěry
 • pomůžeme s výběrem vhodné barvy
 • pomůžeme s odstraněním rzi

Objednejte si nátěr fasády

Přemýšlíte, že své nemovitosti obstaráte rekonstrukci fasády a nový nátěr? Objednejte si naše služby. Před realizací k vám přijede náš specialista, se kterým projednáte veškeré vaše požadavky a přání na opravu fasády. Po odsouhlasení cenové nabídky k vám přijede náš tým specialistů. Opravíme, natřeme a naimpregnujeme fasádu tak, aby váš dům vypadal jako po celkové rekonstrukci a fasáda sloužila k vaší spokojenosti po mnoho let!