Mytí a čištění fasád

 • RODINNÉ DOMY, Panelové domy, Haly a jiné...

  Zavolejte si o cenovou nabídku ZDARMA!!!

  Poskytujeme profesionální mycí a čisticí služby fasád. Pokud chcete vyčistit, obnovit nebo umyt svou fasádu, přečtěte si níže uvedené informace a kontaktujete nás.

  Čištění fasád, mytí fasád po celé České republice!
  Dorazíme k Vám a  ZDARMA posoudíme stav Vaší nemovitosti, navrhneme řešení a po přesném zaměření zpracujeme cenovou nabídku.

  Proč umýt fasádu?

  Hlavním důvodem je Vaše zdraví! Důležitou skutečností však je, že spory plísní se mohou šířit z venkovního ovzduší do vnitřních obytných částí domů i při větrání. Plísně se tak mohou dostat velice lehce a rychle do vašeho domu i pokoje.

  Chraňte Vaše zdraví!

  Používáme účinné přípravky s fungicidními přísadami, které dokáží plísně a škodlivé mikroorganismy likvidovat, což znamená, že aplikací těchto prostředků dokážeme uvést fasádu do původního „zdravého” stavu a nebude Vám hrozit žádné nebezpečí.

  Bydlete v čistém!

  Organické a atmosférické nečistoty vytvářejí na povrchu objektů povlak, který nelze umýt pouze vodou, proto pro čištění fasád využíváme speciální čisticí prostředky, které jsou určeny pro všechny typy fasád. Lhůta pro čištění fasády je 2 – 5 let dle množství exhalací, polétavého prachu v ovzduší a stupně znečištění.

  Pozor na poškození fasády

  Pokud barva na fasádním líci, která jako jediná chrání Váš zateplovací systém je už z větší míry napadená, ztrácí tak své ochranné vlastnosti a je nutné po vyčištění provést nátěr fasády. POZOR na rozdílné postupy čištění fasád různých firem, které používají technologii příliš vysokého tlaku a horké vody. V závislosti na stavu fasády může dojít k poškození fasády.

  Jaký technologický postup používáme?

  Na napadenou fasádu aplikujeme fungicidní čistící prostředky, které se nechají působit cca 30 minut. Po uplynutí této doby jsou řasy a plísně zlikvidované (zčernají a nežijí). Následně na fasádu aplikujeme saponát a fásádu čistíme nízkým tlakem vody. Saponát odstraní zbývajicí mastnoty a špínu na fasádě. Konečná fáze po vyčištění fasády je celkový oplach vodou. Tím se vyčištěná fasáda zneutralizuje.

  Čištění fasád, mytí fasád. Poslední důležitý krok je aplikace protiplísňového prostředku na který je záruka až 3 let. Záruka je odstupňovaná dle stáří fasády.

PRACOVNÍ POSTUP

1

NANESENÍ PŘÍPRAVKU

Naneseme speciální fungicidní přípravek, který zničí všechny zárodky plísní a hub

2

ODSTRANĚNÍ NEČISTOT

Odumřelé plísně, řasy a atmosferické nečistoty odstraníme z fasády vysokotlakým čističem

3

OPRAVA ZÁVAD

Opravíme případné vady na fasádě jako jsou odlupující se špalety, díry po ptactvu apod.

4

OCHRANNÝ NÁTĚR

Naneseme ochranný nátěr proti znovutvorbě plísním a řasám

Působíme po celé ČR!

Provádíme čištění fasád, čištění střech, čištění zámkové dlažby, nátěry fasád a nátěry střech

KONTAKTUJTE NÁS, RÁDI VÁM VŠE VYSVĚTLÍME A PROVEDEME NEZÁVAZNOU KALKULACI ZDARMA

Zavolejte nám

+420/ 601 22 44 88

Napište Nám

info@umytafasada.cz